24/7 CARB BURNER

Kód: 114
Značka: Valentus
1 790 Kč
Skladem u dodavatele

Koupit od výrobce

CARB BURNER zrychlí váš metabolismus a maximalizuje spalování sacharidů i tuků ve vašem těle během dne. Optimální kombinace denních a nočních tablet umožňuje efektivní, ale zároveň přirozené spalování během 24 hodin. Napomáhá správnému spánku a podporuje hubnutí i během odpočinku.

Detailní informace

Akční nabídka
Akční nabídka
Při nákupu nad 2250,- nebo při platbě předem poštovné zdarma.
Blesková doprava
Blesková doprava
Objednané zboží se k vám snažíme dostat tou nejrychlejší cestou.
Rovnováha těla
Rovnováha těla
Pohoda, vyrovnanost a prvotřídní péče o tělo po celý den.
Redukce váhy
Redukce váhy
Patentované složení dopřeje tělu dostatek energie na celý den.

Detailní popis produktu

Carb Burner je ideální doplněk stravy pro denní i noční péči o váš metabolismus a správné spalování tuků a sacharidů. Denní kůra vám dodá dostatečné množství energie po celý den a noční se postará o váš klidný a ničím nerušený odpočinek.

Denní kůra: Podporuje bdělost během dne a zlepšuje kognitivní funkce. Zmírňuje únavu a podporuje vytrvalost. Pomáhá udržovat krevní tlak a správnou funkci kardiovaskulárního systému. Zvyšuje celkovou energii organismu a podporuje spalování tuků a sacharidů. 

Noční kůra: Pomáhá udržovat zdravý krevní tlak a podporuje kardiovaskulární systém. Odbourává přebytečné sacharidy a tuky a stará se o to, aby se v lidském těle již dále neukládaly. Zlepšuje kvalitu spánku a zvyšuje tvorbu melatoninu pro dobrý a dlouhý spánek.

Návod k použití: 2 tablety ráno denní kůry a 2 tablety večer noční kůry. Zapít dostatečným množství vody, vyhněte se nápojům obsahující laktózu a alkohol. Tak dosáhnete maximálního účinku! 

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy nebo pro osoby citlivé na kofein. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat. Uchovávejte v chladu a suchu a mimo dosah dětí.