Ashwagandha 400 mg, 60 kapslí

Kód: 219
379 Kč
Skladem

Z organického prášku ashwagandha (původ Indie), vyrobeno dle ekologických postupů dle tradiční ajurvédské praxe. Obsahuje celý kořen - ajurvédští odborníci se domnívají, že potenciální výhody plynou ze synergického účinku všech jeho složek. Dodává se ve vegetariánských kapslích.

Detailní informace

Akční nabídka
Akční nabídka
Při nákupu nad 2250,- nebo při platbě předem poštovné zdarma.
Blesková doprava
Blesková doprava
Objednané zboží se k vám snažíme dostat tou nejrychlejší cestou.
Rovnováha těla
Rovnováha těla
Pohoda, vyrovnanost a prvotřídní péče o tělo po celý den.
Redukce váhy
Redukce váhy
Patentované složení dopřeje tělu dostatek energie na celý den.

Detailní popis produktu

Hlavní výhody produktu

  • Z organického prášku ashwagandha (původ Indie), vyrobeno dle ekologických postupů dle tradiční ajurvédské praxe
  • Obsahuje celý kořen - ajurvédští odborníci se domnívají, že potenciální výhody plynou ze synergického účinku všech jeho složek
  • Dodává se ve vegetariánských kapslích

Ashwagandha vykazuje potenciál zvyšovat hladiny glutathionu v těle, tím působí synergicky s přirozeným obsahem glutathionu, který si tělo syntetizuje v játrech.ashwagandha root

Ashwagandha potenciálně posiluje samoočistné procesy, přispívá k syntéze tělu vlastních proteinů, které dokáží odstranit toxický amyloidový plak, který se hromadí ve vašem mozku.

Ashwagandha je komplexní bylina s mnoha fytochemickými složkami. Ve skutečnosti je to jedna z mála bylin na světě s tak širokým spektrem fytochemikálií. 

Zde je jen několik látek nacházejících se v kořenech:

  • Alkaloidy, včetně withaninu, withananinu a beta-sisteroly
  • Steroidní laktony, včetně withanolidů
  • Fytosteroly, včetně stigmasterolu a beta-sitosterolu
  • Flavonoidy, včetně saponinů, sitoindosidů a cholinu 
  • Kumariny , včetně scopoletinu a aesculetinu
  • Esenciální oleje, včetně ipuranolu a andaniolu

Zatímco alkaloidy a withanolidy ašvagandy jsou dvě z nejdůležitějších bioaktivních složek, ajurvédští odborníci se domnívají, že potenciální výhody kořenů pocházejí ze synergického účinku všech složek.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.