KETO CREAMER

Kód: 87
Značka: Valentus
1 790 Kč
Skladem u dodavatele

Koupit od výrobce

KETO CREAMER je náhražka smetany do kávy, která dodá vašemu tělu potřebné látky pro zdravé hubnutí. V kombinaci s kávou urychluje spalování tuků a zajistí vám rychlejší hubnutí. Dodává organismu zdravé tuky, které zvyšují a podporují ketózu. Přeměňuje tuky na energii a zvyšuje její zásobu po celý den. Zlepší vaší náladu a dá pozor na hladinu cukru v krvi. 

Detailní informace

Akční nabídka
Akční nabídka
Při nákupu nad 2250,- nebo při platbě předem poštovné zdarma.
Blesková doprava
Blesková doprava
Objednané zboží se k vám snažíme dostat tou nejrychlejší cestou.
Rovnováha těla
Rovnováha těla
Pohoda, vyrovnanost a prvotřídní péče o tělo po celý den.
Redukce váhy
Redukce váhy
Patentované složení dopřeje tělu dostatek energie na celý den.

Detailní popis produktu

Složení: Prevail Keto Creamer je náhražkou smetany do kávy bez obsahu cukru, poskytne vám zdravé tuky na podporu ketózy a pomůže vám se cítit lépe než kdykoli předtím. Jednoduše řečeno - díky tomu, že ketóza bere tuk a přesouvá jej do vašeho krevního řečiště jako biologicky dostupnou energii. Tento lahodný výrobek pomůže přeměnit tuk na energii. Neobsahuje lepek, bez chemických látek a glutamátů.

Kétóza: Přirozenou reakcí těla je spálit glukosu nebo cukr předtím, než začne pálit tuk. A strava běžného člověka obsahuje hodně cukru, který je k dispozici pro spalování. Ketózy lze dosáhnout dodržování keto diety (tedy navýšení příjmu bílkovin a rapidní snížení příjmu sacharidů), která pomůže rychleji zhubnout tím, že tělo dříve pálí tuk než cukry.

Griffonie (5-HTP): Semena tohoto afrického keříku obsahují látku 5-HTP, která se v našem těle přeměňuje na tzv. “hormon štěstí” serotonin. Serotonin je důležitý chemický a neurotransmiter v lidském těle, který pomáhá regulovat náladu a sociální chování, stejně jako chuť k jídlu, trávení a spánek. Vysílá signály mezi nervovými buňkami a říká vašemu mozku, jak a co cítit. Bylo zjištěno, že nedostatek serotoninu koreluje s depresí, přírůstkem na váze a celkově špatným zdravotním stavem. Naopak studie ukázaly, že hojnost serotoninu je klíčem k vyvážené mysli a tělu. Když se hladiny serotoninu zvýší, pocit úzkosti a deprese poklesne, můžete počítat s dobrým nočním odpočinkem a vaše tělo s větší pravděpodobností uvolní váhu!

Návod k použití: Pro maximální hubnoucí účinek přidejte 1 odměrku Keto Creamer do 150-250 ml naší kávy nebo horké čokolády, rozmíchejte a vychutnejte si. Vyzkoušet můžete i kombinaci s Tropical Blast. Dodržujte pitný režim.

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy nebo pro osoby citlivé na kofein. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat. Uchovávejte v chladu a suchu a mimo dosah dětí.