PREVAIL EMULIN M

Kód: 99
Značka: Valentus
1 790 Kč
Skladem u dodavatele

Koupit od výrobce

PREVAIL EMULIN M bereme jako malý zázrak mezi našimi doplňky stravy. Efektivně a spolehlivě snižuje negativní účinky cukru v krvi, pomáhá regulovat krevní tlak a dokonce snižuje i riziko cukrovky. Obsahuje velkou dávku antioxidantů, které bojují v těle s volnými radikály. Zajišťuje kvalitní spánek a je i prevencí proti zánětům kloubů. Také je vhodný pro vegany, kteří mají problémy si udržet stálou tělesnou hmotnost.

Detailní informace

Akční nabídka
Akční nabídka
Při nákupu nad 2250,- nebo při platbě předem poštovné zdarma.
Blesková doprava
Blesková doprava
Objednané zboží se k vám snažíme dostat tou nejrychlejší cestou.
Rovnováha těla
Rovnováha těla
Pohoda, vyrovnanost a prvotřídní péče o tělo po celý den.
Redukce váhy
Redukce váhy
Patentované složení dopřeje tělu dostatek energie na celý den.

Detailní popis produktu

Účinky: PREVAIL EMULIN M je vyvinutý vědcem nominovaným na Nobelovu cenu dr. Joe Ahrensem. Často říká, že kdyby byl eMulin TM objeven před 50 lety, byl by klasifikován jako „vitamin“. Většina onemocnění je dnes klasifikována jako zánětlivá onemocnění. Trávicí problémy, nedostatek energie, srdeční choroby, astma, kožní poruchy, alzheimerovy choroby, nezvládnutelný přírůstek hmotnosti, artritida. Každý trpí do určité míry chronickým zánětem. Ale proč? Co způsobuje tuto zdravotní epidemii? Moderní zpracování potravin odstranilo některé sloučeniny z naší stravy a je potřeba je doplnit. Produkt obsahuje řadu důležitých a klíčových látek.

Myricetin: Je členem skupiny flavonoidů, má bohaté antioxidační vlastnosti, vyskytuje se v zelenině, v ovoci, v ořechách nebo v červeném vínu. Flavonoidy včetně myricetinu jsou schopny vychytávat volné radikály vznikající aerobním dýcháním. Myricetin také zvyšuje účinky jiných antioxidantů.

Quercetin: Je rostlinný flovonol ze skupiny flavonoidů, nachází se v mnoha druzích ovoce, listů, semen, zrn a nejvíce v červené cibuli a kapustě.

Kyselina chlorogenová: Slouží jako meziprodukt v biosyntéze.

Návod k použití: Pro maximální účinek užívejte 2 tablety ráno 15 minut před snídaní. Dodržujte pitný režim.

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy nebo pro osoby citlivé na kofein. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat. Uchovávejte v chladu a suchu a mimo dosah dětí.