PREVAIL FIBER PLUS

Kód: 117
Značka: Valentus
1 790 Kč
Skladem u dodavatele

Koupit od výrobce

PREVAIL FIBER PLUS je vynikající doplněk stravy pro redukci hmotnosti. Vylepšená receptura zajišťuje pro vaše tělo dostatečnou podporu a snižuje pocity hladu. Spolu v kombinaci se správným cvičením se zbavíte přebytečných kil a dosáhnete tak svého potenciálu.

Detailní informace

Akční nabídka
Akční nabídka
Při nákupu nad 2250,- nebo při platbě předem poštovné zdarma.
Blesková doprava
Blesková doprava
Objednané zboží se k vám snažíme dostat tou nejrychlejší cestou.
Rovnováha těla
Rovnováha těla
Pohoda, vyrovnanost a prvotřídní péče o tělo po celý den.
Redukce váhy
Redukce váhy
Patentované složení dopřeje tělu dostatek energie na celý den.

Detailní popis produktu

Složení: Prevail Fiber Plus vám pomůže cítit se sytí. Patentovaná směs prospěšných látek v kombinaci se zdravou stravou a pravidelným cvičením pomáhá regulovat hmotnost mnohem efektivněji. Podporuje také váš metabolismus, který se bude mnohem rychleji zbavovat nadváhy. 

Glukomannan: Je zcela přírodní rozpustná vláknina, která mírně zvyšuje svůj objem při kontaktu s tekutinou. To zajistí, že budete sytí a nebudete se zbytečně přejídat.

Callaluma: Již po staletí se využívá po celém světě na zvládání chuti k jídlu. Potlačuje hlad a pomáhá zvýšit výdrž. Díky tomu napomáhá spalování uložených tukových zásob organismu. 

Cordia salicifolia: Pomáhá stimulovat metabolismus k rychlejšímu spalování a tím i snížení hmotnosti vašeho těla. Snižuje chuť na nezdravé a sladké jídlo a zamezuje tak přísunu přebytečných sacharidů a tuků - klíč ke správné regulaci hmotnosti. 

Trávicí enzymy: Starají se o správnou funkci trávicí soustavy a pomáhají metabolismu se spalováním. Jsou to klíčové látky organismu, které pracují na rozložení potravy pro následné vstřebávání. Pokud z potravy, ale nepřijímáme dostatečné množství enzymů, je naše tělo oslabeno a imunitní systém je mnohem náchylnější k řadě chorob. Trávicí enzymy obsažené v Prevail Fiber dodají vašemu tělu potřebné látky, které zajistí dostatečnou péči a pomohou vašemu organismu k rychlejšímu spalování. 

Návod k použití: Užívejte 2 tablety alespoň 30 minut před jídlem. Zapijte dostatečným množství čisté vody. Neužívejte s nápoji obsahující laktózu či alkohol. Při aktivním cvičení můžete užívat až 8 tablet denně pro maximalizaci vašich výsledků. 

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy nebo pro osoby citlivé na kofein. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat. Uchovávejte v chladu a suchu a mimo dosah dětí.