PREVAIL MULTI-VIT SPRAY

Kód: 111
Značka: Valentus
1 790 Kč
Skladem u dodavatele

Koupit od výrobce

PREVAIL MULTI-VIT SPRAY je bohatý na antioxidanty a podporuje regeneraci těla při vysoké zátěži. Zlepšuje pocit sytosti a podporuje metabolismus. Pomáhá s detoxikací těla a snižuje únavu a vyčerpání. Podporuje také správnou funkci střev.

 

Detailní informace

Akční nabídka
Akční nabídka
Při nákupu nad 2250,- nebo při platbě předem poštovné zdarma.
Blesková doprava
Blesková doprava
Objednané zboží se k vám snažíme dostat tou nejrychlejší cestou.
Rovnováha těla
Rovnováha těla
Pohoda, vyrovnanost a prvotřídní péče o tělo po celý den.
Redukce váhy
Redukce váhy
Patentované složení dopřeje tělu dostatek energie na celý den.

Detailní popis produktu

Havajská spirulina: Spirulina rychle obnovuje výkonnost těla a regeneruje organismus při vysoké zátěži. Optimalizuje pohyb stravy trávicím traktem, zlepšuje pocit sytosti a pomáhá tak kontrolovat tělesnou váhu, budovat přirozený svalový potenciál. Dodává potřebné minerály, vitaminy a živiny, zvyšuje tvorbu laktobacilů a zlepšuje tím střevní mikroflóru. Také významně podporuje obranyschopnost organismu, stimuluje lymfatický systém, efektivně odbourává nežádoucí toxické látky a přirozenými cestami je odvádí z těla. Podporuje mozkovou činnost a schopnost soustředit se.

Niacin (vitamín B3): spolupůsobí při tvorbě energie v buňkách. Ovlivňuje metaboslismus tuků
a cukrů. Také díky němu máme zdravou čistou pokožku a funguje nám správně nervová soustava, srdce a trávicí systém. Pomáhá snižovat hladinu krevního cukru na normální hodnoty a v neposlední řadě má vliv na kvalitu duševní činnosti.

Kyselina pantothenová (vitamín B5): Tato kyselina má základní význam pro účinek řady enzymů, které se podílejí na metabolismu sacharidů a cukrů. Pomáhá snižovat vyčerpání.

Mangan: je důležitý pro využitelnost různých vitamínů. Taktéž je nezbytný pro tvorbu bílkovin, cukrů, tuků a cholesterolu a pro metabolické procesy v kostech a nervové tkáni. Podílí na správném vývoji našich kostí a chrupavek.

Návod k použití: Před použitím sprej protřepte, denní dávka je 7 střiků přímo do úst (ideálně ji rozdělit během dne na 2x až 3x)

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy nebo pro osoby citlivé na kofein. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat. Uchovávejte v chladu a suchu a mimo dosah dětí.