PREVAIL RELIEF

Kód: 84
Značka: Valentus
1 790 Kč
Skladem u dodavatele

Koupit od výrobce

PREVAIL RELIEF podpoří váš trávicí systém a funkce metabolismu. Zbaví vaše tělo toxinů a díky trávicím enzymům rostlinného původu vylepšené o probiotika pomůže efektivně absorbovat potravu. 

Detailní informace

Akční nabídka
Akční nabídka
Při nákupu nad 2250,- nebo při platbě předem poštovné zdarma.
Blesková doprava
Blesková doprava
Objednané zboží se k vám snažíme dostat tou nejrychlejší cestou.
Rovnováha těla
Rovnováha těla
Pohoda, vyrovnanost a prvotřídní péče o tělo po celý den.
Redukce váhy
Redukce váhy
Patentované složení dopřeje tělu dostatek energie na celý den.

Detailní popis produktu

Složení: Jídlo dodává tělu živiny, které jsou nezbytné pro celkové zdraví a růst. Enzymy mají zásadní roli v biologické dostupnosti živin. Určité množství se přirozeně vyskytuje přímo v těle, ale také jsou součástí jídla, ale pouze živého, tzv. "RAW". Bohužel náš moderní design vaření, zpracovávání a pasterizace enzymy ničí, stává se z toho mrtvá potrava a vyzýváme dodávku enzymů v těle k provedení veškeré práce. Rozklad je pro tělo velmi náročný a právě proto se po jídle můžete cítit unavení místo toho, aby vám energii dodalo, protože jste zcela jistě nezpracovali jídlo až tam, kam byste potřebovali.

Enzymy: Jsou odpovědné za trávení, vylučování, hojení ran, srážení krve, regeneraci organismu, imunitní reakce, zajišťují správnou funkci mozku, ale i rozmnožování, stárnutí. Rozkládají velké molekuly potravy - sacharidy, tuky, bílkoviny - na dostatečně malé jednotky - aminokyseliny, mastné kyseliny, glukózu - které dokáže organismus vstřebat. Při nedostatku enzymů můžete pocítit následky jako potenciál k obezitě, intolerance jídla, únava, slabý imunitní systém, vyšší riziko onemocnění, předčasné stárnutí, celkový pocit špatné emoční pohody.
Pokud se bílkoviny nerozloží, tak vzniká kyselina močová, která může za bolesti v těle.

Probiotika: Jsou důležitým klíčem k podpoře zdravého trávení. Jsou to přátelské bakterie, které pomáhají podporovat zdravé trávení tím, že udržují zdraví střevní výstelky a produkují enzymy, které podporují pokračující štěpení potravin při jejich průchodu systémem.

Návod k použití: Jedna kapsle 3x denně před jídlem. Je možné vzít i mimo jídlo pro pročištění od nezpracovaných potravin. Balení obsahuje 90 kapslí.

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy nebo pro osoby citlivé na kofein. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat. Uchovávejte v chladu a suchu a mimo dosah dětí.