PREVAIL VERATROL SPRAY

Kód: 108
Značka: Valentus
1 790 Kč
Skladem u dodavatele

Koupit od výrobce

PREVAIL VERATROL SPRAY pomůže zmírnit záněty a zánětlivé stavy ve vašem těle. Snižuje chuť na sladké a podporuje dobré trávení a správné funkce metabolismu. Obsahuje velké množství antioxidantů a tím zpomaluje proces stárnutí. Stará se také o kardiovaskulární systém a podporuje normální hladinu cukru v krvi.

 

Detailní informace

Akční nabídka
Akční nabídka
Při nákupu nad 2250,- nebo při platbě předem poštovné zdarma.
Blesková doprava
Blesková doprava
Objednané zboží se k vám snažíme dostat tou nejrychlejší cestou.
Rovnováha těla
Rovnováha těla
Pohoda, vyrovnanost a prvotřídní péče o tělo po celý den.
Redukce váhy
Redukce váhy
Patentované složení dopřeje tělu dostatek energie na celý den.

Detailní popis produktu

Složení: Pokud vás často trápí zánět, je Prevail Veratrol Spray tou správnou volbou. Navíc podporuje správné trávení a váš metabolismus. Zpomaluje také proces stárnutí a pečuje o váš kardiovaskulární systém. 

Resveratrol: Je silný přírodní antioxidant. Pomáhá snižovat kardiovaskulární potíže, pomáhá regulovat hladinu cholesterolu. Zvyšuje obranyschopnost organismu, zmírňuje projevy alergií a podporuje správnou funkci plic. Reguluje hladinu krevního cukru a zmírňuje zánětlivé procesy v organismu.

Goji: Je silný antioxidant, podporuje správnou činnost ledvin a jater, posiluje zrak a působí antibakteriálně. Goji pomáhá odbourávat stres, zbavuje nespavosti a také brání chuti na sladké a tak pomáhá při hubnutí. Goji snižuje hladinu cukru v krvi, zpomaluje proces stárnutí a snižuje riziko rakoviny prostaty a prsu.

Amalaki: Se přezdívá "nebeské ovoce" a je bohatým zdrojem vitamínu C. Příznivě působí na dobré trávení, ulevuje při žaludečních a střevních potížích. Podporuje srdeční a mozkovou činnost, přispívá k celkovému zdraví kardiovaskulárního systému a zpomaluje proces stárnutí díky vysokému množství antioxidantů. Pomáhá vyloučit z těla toxiny, zlepšuje zrakové funkce a příznivě působí na růst vlasů.

Návod k použití: Před použitím sprej protřepte, denní dávka je 7 střiků přímo do úst (ideálně ji rozdělit během dne na 2x až 3x)

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy nebo pro osoby citlivé na kofein. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat. Uchovávejte v chladu a suchu a mimo dosah dětí.