Veratrol 60ml Spray English (2 pack)

Kód: VAL5
Značka: Valentus
1 790 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Veratrol Anglický Sprej 60ml (2 Balení)

2 za 1 – Získejte 2 stejné 60ml spreje s každou objednávkou

Představujeme Vám Valentus Veratrol Sprej, jedinečný antioxidantový sprej, který přináší celkové omlazení těla díky výjimečným složkám. S touto impozantní formulí můžete dosáhnout rovnováhy v boji proti stárnutí a podpoře celkového zdraví.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prožijte revoluci v péči o vaše zdraví a krásu s Valentus Veratrol Sprejem – nejnovějším odrazovým můstkem ve světě celkového omlazení. Dvojnásobnou sílu získáte nejen ve dvou baleních za jednu cenu, ale také prostřednictvím resveratrolu, silného antioxidantu na rostlinné bázi, který vám pomůže vyrovnat se s výzvami stárnutí.

Goji šťáva a vitamin C poskytnou vašemu imunitnímu systému potřebnou podporu, zatímco celková směs přírodních ingrediencí v každém spreji podnítí omlazení těla, zvýší vitalitu a pomůže vám dosáhnout optimálního zdraví.

S Valentus Veratrol Sprejem nejen ochutnáte zdraví, ale uvidíte jeho pozitivní vliv na vaše každodenní životy.

Klíčové Vlastnosti:

  • Resveratrol – Silný Antioxidant: Resveratrol, výrazný antioxidant z rostlinné báze, je klíčovou složkou Veratrol Spreje, který působí jako ochranný štít proti škodlivým účinkům volných radikálů.

  • Goji Šťáva - Podpora Imunitního Systému: Obsah goji šťávy přispívá k posílení imunitního systému, což je klíčový prvek celkového zdraví.

  • Vitamin C - Pro Psychické Funkce: Vitamin C, známý pro svou úlohu v podpoře psychických funkcí, přispívá k normálním náladám a soustředění.

Celkové Omlazení Těla:

Valentus Veratrol Sprej byl vyvinut speciálně k podpoře hojení a celkového omlazení těla. Jeho účinná kombinace vitamínu C a exotických super ovocných extraktů zrychluje obnovu kolagenu, podporuje hbitost, pružnost vlasů a zvyšuje pružnost pokožky.

Zdraví v Spreji:

Série Prevail Výživových Sprejů od Valentus nabízí nejen Veratrol, ale také další produkty pro zlepšení celkové pohody. Zdraví nikdy nechutnalo tak dobře! Lidé po celém světě díky Valentus Spray zažívají nový způsob dosažení vitality a celkového blaha.

Ingredience:

Čištěná voda, vitamín C, koncentrát šťávy z goji, koncentrát šťávy noni, koncentrát šťávy z mangostanu, koncentrát šťávy amalaki, koncentrát šťávy z aloe vera, koncentrát šťávy z granátového jablka, koncentrát šťávy z maqui, koncentrát šťávy z černého rybízu, resveratrol, extrakt z hroznových semen (viniční vinné révy, Pinefera), extrakt z kůry (Pinus Pinaster), přírodní aroma, kyselina citronová, citrát draselný, sorbát draselný, glykosidy steviolu.