Valentus

Firma Valentus je společnost specializující se na vývoj a prodej produktů pro zdraví a wellness, včetně produktů navržených na podporu hubnutí a kontrolu hmotnosti. Byla založena v roce 2014 a získala pozornost díky svému hlavnímu produktu nazvanému "SlimRoast Optimum Coffee" (česky "Káva SlimRoast Optimum").

"Káva EUROPA JOE " je nápoj, který je prezentován jako káva pro hubnutí. Obsahuje směs přírodních ingrediencí, včetně kávy, které jsou tvrzeno, že mohou pomoci zvýšit metabolismus, snížit chuť k jídlu a podpořit procesy spalování tuků. Tento produkt je často nabízen jako součást programu pro kontrolu hmotnosti, který zahrnuje i další doplňky stravy a zásady stravování.

Kromě "Kávy EUROPA JOE" nabízí Valentus i další produkty, které jsou navrženy na podporu hubnutí a celkového zdraví. Patří sem různé doplňky stravy a nápoje, které obsahují různé kombinace bylin, vitamínů a minerálů, které jsou tvrzeno, že podporují hubnutí a wellness.

5 položek celkem
Colagen 100cz
Tip
od 590 Kč–23 %
od 450 Kč

Zdravá pleť, vlasy i nehty. To vše vám zaručí produkt Collagen1000. Aktivně hydratuje pokožku a zaručuje její elasticidu, pečuje o kloubní chrupavky a podporuje odolnost kostí. Dále se stará o výživu nehtů a dodává živiny vašim vlasům. Napomáhá ke klidnému spánku a stimuluje tvorbu vlastního...

Kód: 45/1 T
cokoláda Cz
Tip
od 590 Kč–23 %
od 450 Kč

Lahodný šálek horké čokolády, který může dodat vašemu tělu energii na celý den, dobrou náladu a podpořit metabolismus v jeho přirozených funkcích. Může pomoct se snížením chutí na sladké a efektivnějším spalování tuků. 

Kód: 48/1 T
europa CZ
Tip
od 590 Kč–23 %
EUROPA JOE
Skladem
od 450 Kč

Káva Europa Joe - Skvělý pomocník pro nastartování metabolismu. Může snížit pocity hladu a podpořit spalování tuků, které využije na primární energii. Přírodní složení produktu Europa Joe může pomoct udržet normální hladinu cukru v krvi.

Kód: 54/1 T
Hibernate8 cz
Tip
od 590 Kč–23 %
od 450 Kč

Kvalitní spánek je pro zdraví organismu a pro správnou funkci všech pochodů v těle nezbytnou součástí. Hibernate 8 snižuje stres a podporuje správnou funkci trávicího systému. Vysoký obsah antioxidantů vám zaručí dlouhý a ničím nerušený odpočinek.

Kód: 57/1 T
tropicla cz
Tip
od 590 Kč–23 %
od 450 Kč

Ideální doplněk stravy pro pomoc s redukcí hmotnosti. Může pomoct snížit chuť k jídlu a na sladké, podpořit zažívání a správnou funkci střev. Pomáhá zrychlit metabolismus a stará se o očistu organismu. Jeho velkou výhodou je přeměna tuků na primárně využitelnou energii a napomáhá udržet i...

Kód: 60/1 T
Akční nabídka
Akční nabídka
Při nákupu nad 2250,- nebo při platbě předem poštovné zdarma.
Blesková doprava
Blesková doprava
Objednané zboží se k vám snažíme dostat tou nejrychlejší cestou.
Rovnováha těla
Rovnováha těla
Pohoda, vyrovnanost a prvotřídní péče o tělo po celý den.
Redukce váhy
Redukce váhy
Patentované složení dopřeje tělu dostatek energie na celý den.