5 nejlepších potravin pro budování svalové hmoty

Začínáš s tréninkem a chceš si postavit svalnaté tělo? Tak si dávej pozor, co jíš! Tady jsou 5 potravin, které ti pomohou k dosažení cíle:

  1. Kuřecí prsa – nejlepší přítel každého kulturisty. Plné bílkovin a málo tuku, ideální pro budování svalů. Na fitmiracles.cz najdeš nejlepší kousky z volného výběru!

  2. Losos – nejenže je to skvělá chuťovka, ale také plný omega-3 mastných kyselin, které podporují růst svalů a regeneraci po tréninku. Mrkni na naší nabídku lososů!

  3. Celozrnné těstoviny – obsahují mnoho složek, které potřebuješ pro správné fungování těla, jako jsou bílkoviny, vláknina a sacharidy. A navíc jsou ideální pro nabrání energie před tréninkem!

  4. Ořechy – jsou plné zdravých tuků, bílkovin a vitamínů. Ideální pro svačinu nebo doplnění energie před tréninkem. Na fitmiracles.cz máme široký výběr ořechů!

  5. Hovězí maso – plné bílkovin a železa, které tělo potřebuje pro růst svalů. A kde ho najdeš nejlepší? Na fitmiracles.cz, samozřejmě!

Tak si dej pozor, co jíš, a dodej svému tělu ty nejlepší suroviny pro budování svalové hmoty! 

V naší nabídce najdete různé druhy doplňků stravy  a další produkty pro snížení hmotnosti podporu zdraví, lepší spánek a i lepší pleť.

Zkuste je a uvidíte, jak vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Vše naleznete zdena  www.fitmiracles.cz a vyberte si ten nejvhodnější produkt pro vás. 

Pre slovenských zákazníkov prevádzkujeme web www.napojena-chudnutie.eu 

Dále pro vás provozujeme: 

nebo se přidejte do naší skupiny na Facebooku kde naleznete i reálné příběhy našich zákazníků a hlavně jejich výsledky zde 

Pokud se rozhodnete produkty jen vyzkoušet nebojte se použít slevový kod na dopravu DFREE  nebo i 10% slevu zde je kod 90403996

Seznam, Google  Joy May Czech