Jak kofein v kávě podporuje hubnutí

Káva může být užitečná pro hubnutí, protože obsahuje kofein, který může pomoci zlepšit výkon při cvičení a zvýšit metabolismus. Kofein může také pomoci snížit hlad a podpořit spalování tuků.

Je důležité si uvědomit, že káva sama o sobě není zázračná pilulka na hubnutí. K dosažení výsledků je potřeba kombinovat ji s vyváženou stravou a dostatečným pohybem.  

Káva je jedním z nejoblíbenějších nápojů na světě a mnoho lidí si ji vychutnává jako součást své ranní rutiny. Kromě toho, že káva chutná dobře, může také pomoci při hubnutí. Kofein, hlavní aktivní složka kávy, může podpořit hubnutí několika způsoby.

Kofein podporuje hubnutí, je tím, že zvyšuje metabolismus. Kofein může pomoci zvýšit bazální metabolismus, což znamená, že tělo spaluje více kalorií i v klidu. To může pomoci při hubnutí tím, že snižuje počet kalorií, které tělo ukládá jako tuk.

Kofein podporuje hubnutí, je tím, že snižuje hlad. Kofein může pomoci snížit hlad tím, že ovlivňuje hladové hormony v těle, jako je ghrelin. To může pomoci při hubnutí tím, že snižuje chuť k jídlu a snižuje počet kalorií, které se konzumují.

Kofein podporuje hubnutí, je tím, že zlepšuje výkon při cvičení. Kofein může pomoci zlepšit výkon při cvičení tím, že zvyšuje svalovou silu a vytrvalost. To může pomoci při hubnutí tím, že umožňuje cvičit déle a intenzivněji, což vede ke spalování více kalorií.  Společnost Valentus vyrobila kávu po které zhubnete Europa Joe - káva na hubnutí . 

Zázrak kávy Valentus spočívá na kombinaci kvalitní kávy Arabica s přírodními látkami povzbuzujícími metabolismus.  Hlavními ingrediencemi, které budou mít na svědomí vaše neodolatelné křivky, jsou

  • L-tyrosin (zrychluje metabolismus),
  • vitamín B6 (zlepšuje psychický stav a bojuje s pocity vyčerpání),
  • Pikolinát chromitý (podporuje spalování tuků) nebo tzv. bezvodný” kofein (m) povzbuzující účinky). 

Nejenže budete vypadat neodolatelně v plavkách nebo minisukních, ale takové se budete cítit skvěle, sebevědomě a sexyVýslednou postavu oceníte nejen vy, ale také váš partner. S novým tělem přijdou také úspěchy v práci, sexu nebo mezilidských vztazích.

Káva valentus zde 

Káva Valentus v prodeji i na Slovensku

V naší nabídce najdete různé druhy doplňků stravy  a další produkty pro snížení hmotnosti podporu zdraví, lepší spánek a i lepší pleť.

Zkuste je a uvidíte, jak vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Vše naleznete zdena  www.fitmiracles.cz a vyberte si ten nejvhodnější produkt pro vás. 

Pre slovenských zákazníkov prevádzkujeme web www.napojena-chudnutie.eu 

Dále pro vás provozujeme: 

nebo se přidejte do naší skupiny na Facebooku kde naleznete i reálné příběhy našich zákazníků a hlavně jejich výsledky zde 

Pokud se rozhodnete produkty jen vyzkoušet nebojte se použít slevový kod na dopravu DFREE  nebo i 10% slevu zde je kod 90403996

Seznam, Google  Joy May Czech

kofein podporuje hubnutí