Jak zlepšit svou pružnost a pohyblivost: cvičení a návody

Dnes se budeme bavit o tématu, které je pro mnoho z nás velmi důležité - pružnost a pohyblivost. Pokud patříte mezi ty, kteří se cítí jako pohyblivý beton, nezoufejte! V tomto článku vám ukážeme, jak můžete zlepšit svou pružnost a pohyblivost.

Začněme tím, že vysvětlíme, proč je pružnost a pohyblivost důležitá. Kromě toho, že vám umožní dělat různé cviky a sportovní aktivity s větší lehkostí, může zlepšení pružnosti také snížit riziko zranění a bolesti svalů a kloubů.

Takže jak na to? Začněte s jednoduchými cviky na protažení. Například můžete zkusit protáhnout si hamstringy (zadní stranu stehen) tak, že si lehnete na záda, ohnete jednu nohu v koleni a druhou nohu narovnáte. Poté zvedněte narovnanou nohu co nejvýše nahoru a držte ji v této pozici několik sekund, než ji pomalu spustíte dolů. Opakujte toto cvičení s každou nohou alespoň třikrát.

Další účinnou technikou na zlepšení pružnosti je jóga. Jógové cviky vám pomohou zlepšit vaši pohyblivost a zároveň posílit vaše svaly. Pokud jste začátečník, najděte si na internetu nějaký jednoduchý jógový program nebo navštivte kurz jógy v místním studiu.

Pokud máte k dispozici rohožku nebo míč na protažení, můžete také zkusit různé techniky na masáž svalů. Například si můžete položit rohožku pod vaše bedra a pomalu se vrtět sem a tam, abyste uvolnili napětí v svalstvu.

A nezapomeňte, že nejlepší způsob, jak zlepšit svou pružnost a pohyblivost, je pravidelný trénink. Pokud budete pravidelně cvičit a pečovat o své tělo, určitě si brzy všimnete zlepšení.

V naší nabídce najdete různé druhy doplňků stravy  a další produkty pro snížení hmotnosti podporu zdraví, lepší spánek a i lepší pleť zdravé klouby .

Zkuste je a uvidíte, jak vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Vše naleznete zdena  www.fitmiracles.cz a vyberte si ten nejvhodnější produkt pro vás. 

Pre slovenských zákazníkov prevádzkujeme web www.napojena-chudnutie.eu 

Dále pro vás provozujeme: 

nebo se přidejte do naší skupiny na Facebooku kde naleznete i reálné příběhy našich zákazníků a hlavně jejich výsledky zde 

Pokud se rozhodnete produkty jen vyzkoušet nebojte se použít slevový kod na dopravu DFREE  nebo i 10% slevu zde je kod 90403996

Seznam, Google  Joy May Czech