10 nejlepších potravin pro zdravé srdce a cévy

Zdravé srdce a cévy jsou klíčové pro celkové zdraví a dlouhověkost. Existuje mnoho potravin, které mohou pomoci udržet srdeční a cévní zdraví. Zde je seznam deseti nejlepších potravin pro zdravé srdce a cévy:

 1. Losos obsahuje omega-3 mastné kyseliny, které pomáhají snižovat hladinu cholesterolu a zánět v těle. Dvě porce lososa týdně mohou pomoci snížit riziko srdečních chorob.
 2. Ovesné vločky jsou plné rozpustných vláknin, které snižují hladinu cholesterolu v krvi. Navíc obsahují také hořčík a draslík, které pomáhají udržovat srdeční tep.
 3. Brokolice obsahuje antioxidanty, které pomáhají chránit srdeční buňky před poškozením. Obsahuje také vlákninu, hořčík a draslík, které podporují zdraví srdce.
 4. Jahody jsou plné vitaminu C, antioxidantů a vlákniny, které pomáhají snižovat hladinu cholesterolu a zánět v těle.
 5. Špenát obsahuje hořčík, draslík a vlákninu, které podporují zdravé srdeční funkce. Navíc obsahuje také kyselinu listovou, která pomáhá snižovat hladinu homocysteinu v krvi, což je rizikový faktor pro srdeční choroby.
 6. Česnek obsahuje látky, které pomáhají snižovat krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi. Navíc má protizánětlivé vlastnosti, které mohou pomoci chránit srdce a cévy.
 7. Avokádo obsahuje zdravé tuky, vlákninu a draslík, které pomáhají udržovat zdravé srdeční funkce. Navíc obsahuje antioxidanty, které pomáhají chránit srdce před poškozením.
 8. Mandle jsou plné zdravých tuků, vlákniny a antioxidantů, které pomáhají snižovat hladinu cholesterolu a zánět v těle. Navíc obsahují hořčík a draslík, které jsou důležité pro zdravé srdeční funkce.
 9. Celozrnné produkty obsahují vlákninu, vitamíny, minerály a další důležité látky, které pomáhají snižovat riziko srdečních chorob. Můžete zahrnout do své stravy celozrnné pečivo, těstoviny, rýži, ovesné vločky, quinou a další celozrnné produkty.
 10. Bobule jako borůvky, brusinky, maliny a jahody jsou plné antioxidantů a vlákniny, které pomáhají snižovat záněty v těle a podporují zdraví srdce. Ovoce jako hrozny, pomeranče, grapefruity a jablečné dužniny jsou také bohaté na antioxidanty a vitamíny, které chrání srdce.
 11. Ryby jsou skvělým zdrojem kvalitních bílkovin a omega-3 mastných kyselin, které pomáhají snižovat záněty a podporují zdraví srdce. Můžete zahrnout do své stravy lososa, tuňáka, sardinky, makrelu a další ryby
 12. Ořechy a semena jsou bohaté na zdravé tuky, vlákninu, vitamíny a minerály. Konzumace ořechů a semen je spojena s nižším rizikem srdečních chorob a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Můžete zahrnout do své stravy vlašské ořechy, lískové ořechy, mandle, semena lněné, semena dýňová a další.
 13. Zelenina je bohatá na vlákninu, vitamíny a minerály, které pomáhají snižovat riziko srdečních chorob. Zelenina jako špenát, brokolice, kapusta, řepa, mrkev a cuketa jsou skvělou volbou pro zdravé srdce.
 14. Zelený čaj obsahuje antioxidanty a flavonoidy, které pomáhají chránit srdce před poškozením. Pravidelná konzumace zeleného čaje je spojena s nižším rizikem srdečních chorob a může pomoci snižovat hladinu cholesterolu v krvi.

Ochutnejte V tox tea 

nebo 

BIO SPIRULINA, TABLETY

Zahrnutím těchto potravin do své stravy můžete pomoci zlepšit zdraví svého srdce a snížit riziko srdečních chorob. Nezapomeňte také na pravidelnou fyzickou aktivitu a dostatek odpočinku. Pokud hledáte doplňky stravy, které podporuj

V naší nabídce najdete různé druhy doplňků stravy  a další produkty pro snížení hmotnosti podporu zdraví, lepší spánek a i lepší pleť.

Zkuste je a uvidíte, jak vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Vše naleznete zdena  www.fitmiracles.cz a vyberte si ten nejvhodnější produkt pro vás. 

Pre slovenských zákazníkov prevádzkujeme web www.napojena-chudnutie.eu 

Dále pro vás provozujeme: 

nebo se přidejte do naší skupiny na Facebooku kde naleznete i reálné příběhy našich zákazníků a hlavně jejich výsledky zde 

Pokud se rozhodnete produkty jen vyzkoušet nebojte se použít slevový kod na dopravu DFREE  nebo i 10% slevu zde je kod 90403996

Seznam, Google  Joy May Czech