Jak hubnout, když zrovna spíte?

Hubne se ve spánku?

Ano! Čím lepší a hlubší nerušený spánek, tím více vyplaveného růstového hormonu, který je účinným spalovačem tuků! Bez námahy tak zhubnete až 100 g tuku za noc. Je ale potřeba jíst naposledy alespoň 2 hodiny před spaním a vyhýbat se sacharidům. Zkuste na zasycení hrst nesolených mandlí, zeleninu a bílkoviny. Oči nechte odpočinout od umělého světla. Lepší než koukání na display telefonu je třeba mluvené slovo nebo relaxační hudba. A jak ještě lépe využít benefity kvalitního spánku při hubnutí? Pojďte se dozvědět více. 


Jak vám pomůže produkt Hibernate 8?

Kvalitní spánek je pro zdraví organismu a pro správnou funkci všech pochodů v těle nezbytnou součástí. Hibernate 8 snižuje stres a podporuje správnou funkci trávicího systému. Vysoký obsah antioxidantů vám zaručí dlouhý a ničím nerušený odpočinek.

Během spánku má naše tělo možnost regenerovat, obnovit buňky a doplnit dostatečné množství energie. Právě k podpoře těchto procesů byl z těch nekvalitnějších surovin vytvořen Hibernate 8, jehož základem je kolagen a další důležité látky podporující kvalitní spánek. 

Jak může dobrý spánek ovlivnit hubnutí? 

Prvním krokem k optimalizaci spánku pro hubnutí je jeho dostatek. Spánek je nezbytný pro normální funkci tělesných hormonů a imunitního systému. Nevyspalý nebo ospalý mozek je hladový mozek. Špatný spánek vede k přibývání na váze. Konzistentní spánkový režim může velmi pomoci s odbouráváním přebytečného tuku. Průměrný dospělý člověk potřebuje zhruba sedm a půl až devět hodin spánku.

Jestliže máte s kvalitním spánkem problémy a často se probouzíte a vaše tělo si dostatečně neodpočine, může pro vás být skvělou alternativou náš produkt Hibernate 8, který podpoří dlouhý a ničím nerušený spánek

Spěte v chladnějším a tmavším prostředí 

Jak jsme již zmiňovali, světlo našim očím při usínání vadí a stejně tak vadí našemu organismu i teplo. Příliš teplá místnost vám může bránit usnout nebo zůstat spát. Doporučovaná teplota se pohybuje okolo 18°-19° C. Při této teplotě lidské tělo nejlépe hibernuje a odpočívá

Chcete-li zhubnout během spánku, zkuste se také zbavit nočního světla. Výzkumy naznačují, že světlo před spaním může potlačovat melatonin. Spánek s rozsvíceným světlem zřejmě ovlivňuje cirkadiánní regulaci metabolismu, což podle nadace Sleep Foundation zvyšuje riziko přibírání na váze. Vypněte tedy televizi, telefon a všechna světla a pořádně zatáhněte závěsy, které blokují světlo zvenčí. 

Jezte podle jasného rozvrhu

Naše tělo funguje podle cirkadiánního rytmu, což je 24 hodinový rozvrh, který našemu tělu pomáhá fungovat. Jsou to vnitřní hodiny těla. Čas jídla má na náš cirkadiánní rytmus velký vliv, takže plánování jídla je velmi důležité. Pokud je například tělo zvyklé jíst mezi 18. a 20. hodinou, pak ví, kdy se má připravit na příchozí jídlo tím, že uvolní "hormony hladu", ghrelin a leptin, stráví jídlo a poté uvolní hormon melatonin, který nám pomůže se uklidnit ke spánku. Pokud budeme dodržovat stejný hrubý časový rozvrh, pak může být naše tělo v rovnováze a my můžeme z doby jídla a spánku vytěžit opravdu maximum.

Večer jezte střídmě

Jedno staré přísloví říká: Snídej jako král, obědvej jako pán a večeř jako chudák. A je skutečně na něm něco pravdy. Když sníte velkou večeři příliš blízko spánku, vaše tělo se místo detoxikace a dobíjení energie bude snažit ji strávit. Zaměřte se proto na menší večeři a větší snídani. A svačiny si nechte na dopoledne a odpoledne.

Pokud trpíte potížemi, jako je pálení žáhy, konzumace těžkého jídla před spaním vám pravděpodobně nedá spát. Už jen proces trávení stačí k tomu, abyste v noci nespali. Nedávná studie zjistila, že účastníci, kteří snědli pozdní noční svačinu, odbourali méně tuku, než když snědli stejné množství kalorií dříve během dne. Takže večeři si dejte lehkou a malou - ale nechoďte spát hladoví.

Jak si pomoci s přípravkem Hibernate 8?

Pokud máte i přes všechny naše rady a tipy stále potíže usnout, vyzkoušejte produkt Hibernate 8. Díky jedinečnému složení ustálí vaši mozkovou aktivitu a pomůže vašem tělu lépe usnout. V e-shopu si můžete vybrat mezi 14 denní nebo měsíční kůrou. Pozorujte na sobě výsledky a dejte nám určitě vědět. 

Dobrý spánek je k nezaplacení!